Kategoriler
 

Nitelikli ürünleri tek bir tıkla müşterilerimize ulaştırmayı hedefleyen hemenall.com olarak, 2020 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Her geçen gün artan ürün çeşitliliği ile farklı kategorilerde büyümeye devam ederken, müşterilerimize kaliteyi "hemen" seçme özgürlüğünü güvenle sağlıyoruz. Yurt içi ve yurt dışından tedarik ettiğimiz tüm ürünlerin, hem tasarımsal hem işlevsel açıdan üstün bir kaliteyle üretilmiş olmasına büyük önem veriyoruz. hemenall.com kategorilerinde sadece ilgili kalite standartları kurumlarınca sertifikalandırılmış şık ve modern tasarımlı ürünlere yer veriyoruz. Hemenal mottosu ile satışa sunduğumuz ürünleri, ücretsiz ve aynı gün kargo seçenekleri ile müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

dalle 

 

hemenall.com olarak rekabetçi ürünleri modern bir vizyonla müşterilerimiz ile buluştururken, yenilikçi ve piyasa lideri dünya markalarına erişimi kolaylaştırıyoruz. Endüstriyel ekipmanların yanı sıra, sağlıklı yaşam ürünleri ile hayat kalitesini yükseltmeye yönelik çözümler yaratıyoruz. Dalle başta olmak üzere endüstriyel mutfakların tercihi, seçkin markaların ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Mutfağında profesyonellikten vazgeçmeyenlerin tercihi Fenglin ürünlerinin yanı sıra, Dalle meyve sebze kurutma fırınları ile konforlu bir hayata adım atmanızı kolaylaştırıyoruz. Ünlü restoran şeflerini kıskandıracak bir mutfak için gerekenleri, Ev ve Yaşam kategorimiz altında sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

 

 

hf

Ekip olarak, yaşam kalitesini artırmanın bütünsel bir yaklaşım gerektirdiğine inanıyoruz. Sürdürülebilir yaşam alışkanlıklarına yönelik talepleri, efektif bir biçimde karşılamak için çalışıyoruz. Bu noktadan hareketle, müşterilerimizi mutfaklarında devrim yaratacak nitelikte ürünlerin yanı sıra fiziksel hareketliliği arttırıcı çözümler ile de tanıştırıyoruz. Spor ekipmanları markalarının vazgeçilmezi House Fitness ürünlerini, üretici garantili olarak satışa sunuyoruz. Ergonomik tasarımı ile saklama kolaylığı sağlayan House Fitness ürünlerini, profesyonel bir anlayışla sporu yaşam tarzı haline getirmek isteyenler için titizlikle seçiyoruz. 

tk

Tekne ve Bot Motorları kategorisi altında sadece her anını denizde geçirmek isteyenlere özel ürünlere yer veriyoruz. Ürün seçimlerinde gösterdiğimiz özenin bir yansıması olarak bu kategoride sadece birinci sınıf mühendislik ürünlerine yer veriyoruz. Deniz tutkunlarını uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünleriyle ünlü Tomking motorları ile buluşturuyor, farklı model alternatifleri sunuyoruz. Taşınabilir özelliği ile özellikle tercih edilen Tomking, dıştan takmalı motorları, dizel ve elektrikli seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizi bekliyor. hemenall.com üzerinden size en uygun seçimi yaptıktan sonra, deniz tutkunuzu kesintisiz bir heyecana dönüştürmenizi amaçlıyoruz.

Tüm bu kategorilerin yanı sıra çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürünler sunan markaları da müşterilerimizle tanıştırıyoruz. Bahçe ve Peyzaj kategorisinde çim biçme makinelerinden elektrikli testerelere uzanan geniş bir yelpazede farklı alternatiflere ağırlık veriyoruz. Benzer şekilde, çiftçinin dostu meyve ve hasat makineleri ile farklı tırpan seçeneklerini Tarım Ürünleri kategorisi altında listeliyoruz. hemenall.com Hırdavat kategorisinde satışa sunduğumuz ürünleri, hem bireysel hem profesyonel kullanıma uygun olacak şekilde seçiyoruz.

hemenall.com ekibi olarak, müşteri memnuniyetini ana odağımız haline getirerek, müşterilerimizin mutluluğunu önemsiyoruz. Müşteri ilişkileri departmanımız ile satış öncesinde ve sonrasında destek vererek, satın alma deneyiminizi mükemmelleştirmek için çalışıyoruz. Güvenilir ve ilkeli satışın ayrılmaz bir parçası olarak, müşterilerimizin ürün ile ilgili sorularını titizlikle cevaplamaya özen gösteriyoruz. Olası her problemi, süreç yönetimi ilkelerini uygun bir biçimde gidererek en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.